Půjčte si domů piano

Piano může mít doma každý!

Chtěli byste mít doma piano? Toužíte po kvalitním nástroji, ale nemůžete si dovolit velkou investici? Český hudební fond nabízí dlouhodobé zapůjčení pian za velmi nízkou cenu.

doma.jpg

Zahrát si doma oblíbené klavírní skladby nebo dopřát svým dětem hudební vzdělání – to jsou nejčastější důvody, proč se lidé rozhodnou pořídit si domů piano. Každý milovník klavírní hudby, bez ohledu na to, jestli se jedná o klasiku, jazz nebo cokoliv jiného, touží po kvalitním nástroji.

Koupit dobré piano ale obvykle vyžaduje náklady blížící se i sta tisícům korun. Ne každý si to může nebo chce dovolit. Mnozí pak zvažuji koupi sice nového, ale levného, a tudíž ne úplně vhodného nástroje, jiní vyhledávají v bazarech nebo se smiřují s náhražkou v podobě elektronických kláves. Přitom piano lze jednoduše půjčit za přijatelnou cenu.

Kontaktujte nás

Chcete domů piano?

Pošlete nám nezávaznou poptávku
Kontaktujte nás

Výhody zapůjčení piana

Nemusíte investovat horentní částky, služba je dostupná každému se zájmem o hudbu a hudební vzdělání.

V případě, že vaše děti u hraní nevydrží, změní se vám bytové podmínky nebo vás jednoduše hra na nástroj nebude těšit, piano lze kdykoliv vrátit. Odpadá vám tak starost, co s nevyužitým nástrojem.

Dostáváte profesionálně naladěné piano a v případě zájmu vám pomůžeme se zprostředkováním dopravy na vámi určené místo.

ucitel.jpg

Podmínky půjčení piana

Minimální doba půjčení piana je šest měsíců, maximální doba je neomezená. Není výjimkou, že někteří klienti si je užívají i desítky let.

A kolik půjčení piana stojí? Nejlevnější piana půjčujeme od 420,- Kč měsíčně, v případě pian po generální opravě, která jsou povrchově i mechanicky ve stavu nového nástroje, je lze půjčit do 800,- Kč za měsíc.

A jak piano vrátit? Jednoduše vypovíte smlouvu a po tříměsíční výpovědní lhůtě nástroj vrátíte. Pokud máme volné skladovací kapacity, je možné výpovědní dobu po domluvě zkrátit. Za vrácení piana nejsou žádné pokuty ani poplatky, pokud budete potřebovat zprostředkovat dopravu, rádi vám s tím pomůžeme.

Český hudební fond

Český hudební fond byl založený Nadací Český hudební fond, jejímž posláním je podpora klasické české hudby, a tedy i klasického hudebního vzdělání.

Český hudební fond je stabilní dlouhodobě fungující institucí, na kterou se můžete spolehnout. Naším cílem je dopřát všem milovníkům hudby možnost hrát na skutečně dobrý nástroj. Kromě domácností lze piano zapůjčit i do škol, mateřských školek a dalších vzdělávacích institucí.

A pozor – na léto pro vás Český hudební fond připravil dárek: pokud si u nás zapůjčíte piano v červnu, po dobu července a srpna máte půjčení piana zdarma!

Bude nám potěšením přispět k vašemu umění, radosti a vzdělání vašich dětí!

Kontaktujte nás..

Chtěli byste mít doma piano?

Toužíte po kvalitním nástroji, ale nemůžete si dovolit velkou investici?
Kontaktujte nás..

Pronajměte si piano na dobu, kterou potřebujete.

Od šesti měsíců až na dobu neurčitou.

Poskytujeme nejširší nabídku a nejlevnější ceny.

Pronajměte si piano za cenu, kterou si vyberete.

Od 420,- do 800,- Kč za měsíc.

Poskytujeme nejširší nabídku a nejlevnější ceny.

Ladění a profesionální doprava zajištěny.

Jednodušší řešení nenajdete.

Poskytujeme nejširší nabídku a nejlevnější ceny.

Malá ukázka našich pian

Video upoutávka

Údaje o společnosti

Společnost Český hudební fond, o.p.s. je zapsána v rejstříku obecně prospěšných společností, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl O, vložka 32.