Ceníme si vás

Ceny nabízíme nejpřijatelnější na trhu!

Vše záleží na vašich preferencích, standardní piána se pohybují v cenové relaci od 420,- Kč/měsíc. Maximálně po vás ale budeme chtít cca 800,- Kč/měsíc, a to jen u těch nejlepších kousků.

Pronajměte si piano na dobu, kterou potřebujete.

Od šesti měsíců až na dobu neurčitou.

Poskytujeme nejširší nabídku a nejlevnější ceny.

Pronajměte si piano za cenu, kterou si vyberete.

Od 420,- do 800,- Kč za měsíc.

Poskytujeme nejširší nabídku a nejlevnější ceny.

Ladění a profesionální doprava zajištěny.

Jednodušší řešení nenajdete.

Poskytujeme nejširší nabídku a nejlevnější ceny.

Malá ukázka našich pian k zapůjčení

Kontaktujte nás

Jsme tu pro vás. Pomůžeme vám s výběrem.

Pro bližši informace a nacenění nás konktaktujte.
Kontaktujte nás

Jsme vždy dobře naladěni

Nástroj půjčujeme vždy dobře naladěný. Pro další potřeby můžete využít zkušený tým našich externích ladičů pro ladění, i pro opravy.

Ceny přepravy

Nejen že každé piano váží téměř 250 kg, ale je to drahý hudební nástroj. Proto vám rádi pomůžeme s odbornou přepravou s dopravci, se kterými máme dlouhodobé zkušenosti. Cenu vám nabídnou seriózní. Např. v Praze či v Brně se cena při stěhování do přízemí pohybuje okolo 2.200 Kč za pianino.

Podmínky půjčení

Ceníme si nejen našich zákazníků, ale i našich pián a každá dohoda má dvě strany. Z naší vám dodáme piano dle vašeho výběru, naladěné a pomůžeme s přepravou. Vzhledem k tomu, že se ale jedná o finančně nákladné nástroje, očekáváme z vaší strany pár kroků, které považujeme za podstatné a pochopitelné:

  • U podpisu smlouvy také jednoho ručitele, odlišného od manžela či manželky nájemce. Ručitel nám ručí do hodnoty nástroje, kontaktujeme ho jen při zákazníkově delší prodlevě s platbou nájmu, popř. při změně bydliště zákazníka apod. Další variantou je složení kauce ve výši hodnoty nástroje, která u nás zůstane po celou dobu nájemního vztahu.
  • Smlouvu uzavíráme na dobu neurčitou, min. doba nájmu je 6 měsíců.
  • Zaplacení nájemného na 6 měsíců předem, platí se vždy pololetně.