Podmínky používání webu

Děkujeme Vám za používání služeb webových stránek www.hudebnifond.cz. Poskytovatelem služeb je Český hudební fond, o.p.s., Besední 487, 118 00 Praha 1, IČ 25635719, DIČ CZ25635719.

Služby Google.com a Seznam.cz

Pro monitoring návštěvnosti webu používá provozovatel webu službu Google Analytics, která sbírá anonymní data  o uživatelích webu a jejich chování. Detailní podmínky používání služby Google Analytics najdete na adrese: http://www.google.cz/analytics/terms/cz.html.

K inzerci na internetu provozvoatel webu www.hudebnifond.cz používá služby Google Adwords,  a Seznam Sklik včetně tzv. remarketingu. Společnosti Google a Seznam stejně jako další podobné společnosti v tomto využívají soubory cookie první strany a soubory cookie třetích stran k distribuci reklam a souvisejících služeb na základě předchozích návštěv portálu.

Podrobné podmínky používání služby Google AdWords jsou dostupné na stránce https://adwords.google.com/select/tsandcsfinder?country=CZ.
Obchodní podmínky služby Seznam Sklik najdete zde: http://napoveda.sklik.cz/cz/sklik-smluvni-podminky.html.

Ostatní

Přijetím těchto smluvních podmínek návštěvník vyjadřuje svůj souhlas s nimi. Pokud s těmito obchodními podmínkami nesouhlasíte, prosím nepoužívejte služby tohoto webu. Provozovatel webu www.hudebnifond.cz si vyhrazuje právo změnit znění těchto podmínek. Obě strany (provozovatel a návštěvník/klient) souhlasí, že tyto podmínky a případné spory se řídí právními předpisy České republiky.